kredyt samochodowy mbank

mBank to przede wszystkim lider polskiego rynku w zakresie bankowości online. Oczywiście jest to również spory atut w przypadku kredytów samochodowych. Wniosek o kredyt możemy złożyć online. Co więcej, większość formalności również możemy załatwić przez Internet. Ale to nie koniec atutów mBanku jeśli chodzi o kredyt na zakup samochodu.

Kredyt Samochodowy mBank online

Zakup nowego lub używanego samochodu możemy łatwo sfinalizować dzięki kredytowi w mBanku. W banku możemy pożyczyć od 5,000 do 450,000 zł na zakup samochodu, skutera lub motocyklu. Oprocentowanie kredytu może być nawet poniżej 5,00%. Okres kredytowania to od 6 do nawet 120 miesięcy. To jeszcze nie koniec atutów mBanku. Dodatkowo bowiem możemy zaciągnąć kredyt nawet do 125% wartości kupowanego pojazdu. A przy zakupie AC/OC przez Internet dostaniemy 15% zniżki.

Podstawowe dane kredytu samochodowego mBank

Kredyt samochodowy mBankOpłata
Prowizja z udzielenie kredytu0-10%
OprocentowanieOd 4,99% do 7,99%
RRSOOd 8,13%
Kwota kredytuOd 5,000 do 450,000 zł
Okres kredytowaniaOd 6 do 120 miesięcy

Pożyczka na zakup samochodu w mBank – zalety

Zalety

  • Oprocentowanie już od 4,99%

  • RRSO już od 8,13%

  • Kredytowanie nawet do 450,000 zł

  • Pożyczka nawet na 125% wartości pojazdu

  • 15% zniżki na OC/AC

Wady

  • Prowizja za udzielenie kredytu do 10%

  • Wyższe oprocentowanie zakupu starszych aut

Kredyt samochodowy mBank opinie

Jak przystało na jeden z największych banków w Polsce opinii na jego temat nie brakuje. Przeglądając polskie blogi i fora możemy znaleźć wiele recenzji kredytów samochodowych w mBanku. Zdecydowana większość recenzentów jest bardzo przyjaźnie nastawiona do tego kredytodawcy.

Pani Kasia pisze:
„Jest to najlepszy kredyt na rynbku jaki mogłam wziaść. Raty są dostosowane, polecem jak nabardziej.”

Majka wraz z mężem, mimo dłuższego terminu decyzji kredytowej są również zadowoleni:
„Doświadczenie z tym bankiem mam długie. Razem z mężem mamy tam konto od lat (…) staraliśmy się o kredyt samochodowy, oczywiście wymogi spełniliśmy i kredyt nam przyznano. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu całej sprawy kredytowej.”

Oczywiście pojawiają się również opinie negatywne. Spośród klientów mniej zadowolonych na usługi banku większości nie podobają się formalności. Zapewne ma to związek z tym, że ci klienci nie zdołali dostarczyć wymaganych dokumentów i zaświadczeń.

Koszty udzielenia kredytu samochodowego mBank

Poniżej przedstawiamy przegląd kosztów kredytu mBank. Atutem banku może być brak prowizji. Jednak to już zależy od umiejętności negocjacji no i oczywiście wysokości samego kredytu. Łatwiej wynegocjować dobrą prowizję przy wysokim kredycie.

Rodzaj opłatyWysokość opłaty
Rozpatrzenie wniosku0 zł
Prowizja za udzielenie kredytuOd 0 do 10%
Opłata za wrześniejszą spłatę0 zł
Opłata za udzielenie karencji70 zł

Oprocentowanie kredytu samochodowego mBank

Głównym kosztem każdego kredytu jest jego oprocentowanie. W przypadku oferty mBanku to jest uzależnione głównie od wieku kupowanego samochodu. Procenty, jakie zapłacimy bankowi, będą również zależały od tego, czy przy okazji skorzystamy z jego innych produktów.

I tak przy zakupie samochodu używanego, który ma więcej niż 7 lat oprocentowanie wyniesie aż 7,99%. Możemy je obniżyć korzystając z ubezpieczenia (na życie i od innych zdarzeń). Po rabacie oprocentowanie to wyniesie 6,99%. Przy zakupie samochodów nowszych lub zupełnie nowych oprocentowanie będzie bardziej atrakcyjne. Bez dodatkowych ofert banku wyniesie ono 5,99%. Natomiast przy wspomnianym ubezpieczeniu zapłacimy tylko 4,99%.

Myślisz o kredycie samochodowym? Sprawdź ranking kredytów lub ofertę banku Santander.