Kredyt samochodowy Pekao pozwala na zakup nowego lub używanego auta do 250,000 zł. Głównym atutem kredytu samochodowego jest szybka realizacja. Pożyczkę można dostać nawet w jeden dzień. Oprocentowanie kredytu wynosi 8,36% a RRSO 12,55%.

Kredyt samochodowy Pekao

Kredyt samochodowy Peako – opinie

W Internecie nie ma zbyt wielu opinii o kredycie samochodowym Pekao. Ludzie piszą przede wszystkim o innych produktach tego banku. Z kilku istniejących komentarzy można łatwo wywnioskować, że kredyt cieszy się dobrymi opiniami.

Jeden z użytkowników pisze: „Do kredytu Pekao przekonał mnie szybki czas realizacji oraz odroczenie spłaty pierwszej raty.” Inny internauta dodaje „Pożyczka do 250,000 zł zupełnie wystarcza na zakup super auta. Może i inne banki mają niższe oprocentowanie, ale ta oferta wydała mi się korzystna.”

Kredyt samochodowy Pekao – podstawowe informacje

Kredyt samochodowy PekaoOpłata
Maksymalna kwota kredytu250,000 zł
Oprocentowanie8,36%
Prowizja12%
RRSO12,55%
Okres spłatyDo 10 lat

Pożyczka na zakup samochodu w Pekao – zalety

Zalety

 • Podpisanie umowy w 1 dzień

 • Okres kredytowania do 10 lat

 • Niewymagane konto w banku

Wady

 • Wysoka prowizja (12%)

 • Wysokie oprocentowanie

 • Wysokie RRSO

Kredyt samochodowy Pekao – wymagane dokumenty

W banku Pekao nie jest wymagana zbyt duża liczba dokumentów. Jeśli klient banku otrzymuje wynagordzenie na konto Pekao, do udzielenia pożyczki wystarczy tylko dowód osobisty. W przypadku klientów, którzy nie mają konta w banku dodatkowo potrzebne jest zaświadczenie o zatrudnieniu. Jeśli kliencie nie generują dochodów na umowie o prace, dodatkowo konieczne jest zaświadczenie o wysokości dochodu.

Oferta banku Pekao

Oprócz kredytów samochodowych bank Pekao oferuje oczywiście wiele innych produktów. Z pożyczek i kredytów Pekao obecnie oferuje następujące opcje:

 • Pożyczka z prezentem – jest to oferta promocyjna banku. Obowiązuje tylko do 6 stycznia 2020 roku. W ramach oferty klienci mogą wziać pożyczkę bez prowizji przy RRSO 9,98%. Minimalna kwota pożyczki to 10,000 zł. Wymagany okres spłaty wynosi do 36 miesięcy.
 • Szybka gotówka – oferta „na dowolny” cel to najbardziej ogólna pożyczka w Pekao. Klient może kredytować nawet do 250,000 zł. RRSO wynosi 12,55% a wymagany okres spłaty to maksymalnie 10 lat. Jest to praktycznie taka sama oferta, jaką klienci mogą wziąć przy kredycie samochodowym.
 • Spłata innych pożyczek – oferta to praktycznie kredyt konsolidacyjny. Pekao oferuje uporządkowanie finansów i zebranie wszystkich innych zobowiązań w jedną pożyczkę. Prowizja za jej udzielenie wynosi 0,99% a RRSO to 9,09%. Bardzo ciekawe rozwiązanie dla klientów mających wiele zobowiązań w różnych bankach.
 • Pożyczka na remont mieszkania/domu – podobnie jak w kredycie samochodowym klient może wziąć do 250,000 zł. RRSO wynosi 12,55% a spłata wymagana jest w okresi maksymalnie 10 lat. Pozytywnym aspektem tej oferty jest fakt, iż bank nie wymaga faktur na remont.
 • Pożyczka EKO – to specjalna ekologiczna oferta Pekao. Klient może pożyczyć od 5,000 do 50,000 zł bez żadnej prowizji. RRSO wynosi 8,30% a okres spłaty to do 10 lat. Przy tej pożyczce środki jednak muszą zostać wydane na konkretne cele ekologiczne.

Szukasz kredytu na nowe lub używane auto? Sprawdź ranking kredytów samochodowych lub zobacz opinie o BNP Paribas lub Santander.